Jak zamówić?

A tu jest jak zamówić

Aby zamówić usługę należy skontaktować się ze mną telefonicznie lub przez formularz kontaktowy – kliknij w KONTAKT.

  1. Najpierw wspólnie ustalamy warunki współpracy. Bardzo ważne jest dla mnie, żebym dobrze wiedziała jaki jest zakres mojej pracy i czego ode mnie oczekujesz. Jeśli czujesz, że moje sugestie (np. propozycja skrócenia długiego opisu) nie są mile widziane, chcesz tylko poprawek technicznych, nie widzę problemu. Rozmawiajmy o tekście, to przynosi same korzyści. Znam na przykład wytyczne polskiej normy wydawniczej, jeśli piszesz książkę, może mogę przysłużyć się bardziej, niż to wynika z oferty związanej z tylko korektą?
    Krótki fragment tekstu do wyceny mile widziany.
  2. Później określamy szczegóły techniczne – terminy, to w jakiej formie będę dostawać teksty i jak je dostarczać poprawione. Jaki będzie format pliku, w jaki sposób mam nanosić poprawki. Mogą to być znaki korektorskie, choć przyznam, że preferuję po prostu oznaczanie zmian innym kolorem i dodanie komentarza, jeśli jest potrzebny.

Jeśli dobrze się rozumiemy, przygotowuję krótką umowę i zaczynamy przygodę. 🙂

Ważne informacje:

    • wystawiam faktury VAT,
    • pracuję od 9:00 do 17:00,
    • to, aby Twoje teksty były bezpieczne jest dla mnie tak samo ważne, jak dla Ciebie. Podpisuję umowy NDA, a Ty możesz być pewny, że Twoja twórczość nie wycieknie, niczym odcinki siódmego sezonu Gry o tron.